Vaše spojenie so značkou LAND ROVER

Sme špecializovaná firma na dovoz, distribúciu a priamy predaj náhradných dielov za priaznivé ceny pre vozidlá LAND ROVER. V našej ponuke nájdete nielen originálne produkty, ale tiež kvalitné diely alternatívnych výrobcov a široký rozsah doplnkov aj príslušenstva pre všetky modely automobilov Land Rover.

Zákazníkom poskytujeme kompletný pozáručný servis na všetky vozidlá Land Rover. V rámci servisných služieb vykonávame štandardné úpravy do terénu a prípravy vozidiel na dlhšie terénne cesty alebo expedície. Prostredníctvom našich partnerov ponúkame niektoré špecializované služby, ako je napríklad chiptuning pre vyšší výkon vašich vozidiel Land Rover.

Orientujeme sa na všetky trhové segmenty a radi obslúžime i maloobchodných zákazníkov. Pre spoluprácu hľadáme ďalšie veľkoobchody, distribútorov náhradných dielov a autoservisy. Pokiaľ máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára uvedeného na stránke veľkoobchod.

Cieľom firmy LAND ROVER PARTS je poskytovať kvalitný a spoľahlivý servis, profesionálne poradenstvo a rýchle dodávky tovaru. Autá Land Rover sú pre mnoho našich zákazníkov symbolom určitého životného štýlu a pre týchto klientov usporadúvame rôzne akcie, stretnutia, jazdy v teréne apod.

7 hlavných dôvodov, prečo spolupracovať s LR PARTS

  1. Našimi predajnými cenami budete určite príjemne prekvapení.
  2. Bežne máme skladom viac než 4 000 položiek.
  3. Štandardná dodacia lehota je 24 hodín od objednania.
  4. Na neskladové položky garantujeme dodanie do 7 dní, max. do 14 dní.
  5. Poskytujeme kvalitný pozáručný servis, poradenstvo a zdarma virtuálny bazár.
  6. Naši telefonickí operátori Vám vždy radi pomôžu a poradia.
  7. Veľkoobchodným partnerom ponúkame nielen výhodný spôsob spolupráce, ale tiež im poskytujeme kompletnú obchodnú a technickú podporu.