LAND ROVER, história a tradícia

Už viac než šesťdesiat rokov firma Land Rover vyrába nejlepšie vozidlá na svete s náhonom na všetky štyri kolesá. Pokiaľ hľadáte výkonný a spoľahlivý automobil pre jazdu na ceste i v teréne, je práve Land Rover správnou voľbou.

História značky Land Rover začína v ťažkých povojnových rokoch. Svet v roku 1945 bol veľmi odlišný od súčasného. Vojna priniesla mnoho zmien, farby na mapách sa menili a mocné národy ležali zničené v troskách. Veľká Británia bola vyčerpaná do poslednej kvapky a ľudia žili v ťažkých ekonomických podmienkach. Britský priemysel, ktorý ťažil z vojnových zákazok, prestal produkovať a firmy sa ocitli bez objednávok. VIAC INFORMÁCIÍ O HISTÓRII LAND ROVERU

Aktuálne modely LAND ROVER v predaji

Freelander 2 -  pre priaznivcov offroadu

Defender - výkonný pomocník

Land Rover Freelander Land Rover Defender

Celkom nový Freelander 2 stanovuje v kategórii kompaktných luxusných vozidiel 4x4 nové štandardy. Ide o univerzálne vozidlo na cestu i do terénu s mimoriadnymi jazdnými vlastnosťami.

Klasika medzi vozidlami Land Rover sa volá Defender. Vozidlá Defender sú charakteristické svojou spôsobilosťou na jazdu v teréne. Ide o najvšestrannejšie vozidlo, ktoré kedy človek vyrobil.

Discovery 3 - jazda plná nových zážitkov

Range Rover- neotrelý luxus

Land Rover Discovery Range Rover

Model Discovery 3 je doslova nadupaný technologickými novinkami. Napríklad technológia Terrain Response optimalizuje jazdné vlastnosti aj pohodlie a maximalizuje výkon. Discovery 3 ponúka atraktívny design a maximálne pohodlie i pri plne obsadenom vozidle 7 dospelými osobami.

Veľmi impozantný design zameraný na detail a luxusné prvky robia z Range Roveru komplexné luxusné auto s pohonom všetkých štyroch kolies. Range Rover Sport je tak najvýkonnejšie vozidlo značky Land Rover. Ide o športovo- cestovné vozidlo vhodné na cestu i do terénu.