Príslušenstvo a doplnky pre vozidlá Land Rover

Pre vozidlá Land Rover ponúkame príslušenstvo a doplnky týchto výrobcov:
Allmakes 4x4, ARB, Aschcroft Transmissions, Bearmach, BF Goodrich, Bilstein, Britpart, Detroit Locker, Hi-Lift, Kam Differentials, KN, Land Rover, Mantec, Monroe, Old Man Emu, Optima Batteries, Safari Snorkel, Safety Device, Thule, T-Max, Warn a Webasto.
Najmä: navijaky, pneumatiky, disky, všetko pre podvozky, zvýšené sania, zdviháky, filtre, batérie, nezávislé kúrenia, strešné nosiče a rámy.


Navijaky

Katalógy na stiahnutie

NavijákyNavijaky (2.4 MB)

Videá na stiahnutie

Videa, navijákyČo dokáže navijak (35.7 MB)
Čo dokáže navijak - pomalé přip.(4.0 MB)

Chcete sa vyhnúť starostiam a zaobísť sa bez pomoci kamaráta alebo odťahovej služby, keď zapadnete? Alebo radi jazdíte v skutočne náročnom teréne? Využite našu širokú ponuku navijakov, a to vrátane príslušenstva ako sú kladky, laná, kurty, zachycovacie plachty, ktoré Vás iste nenechajú v nepríjemnostiach.
T-MAX Britpart Warn

Pneumatiky

Potrebujete poriadne pneumatiky pre použitie v teréne aj na ceste? Potom vyskúšajte kvalitné výrobky firmy BF Goodrich. Radi Vám poskytneme poradenstvo, aký typ pneumatík zvoliť práve pre Váš model vozidla Land Rover.
BF Goodrich

Disky

Katalógy na stiahnutie
Kolesá a disky

Kolesá a disky (1.0 MB)

Ponúkame nielen výber originálnych diskov od Land Roveru, ale tiež ucelený sortiment kvalitných hliníkových a oceľových diskov od alternatívnych výrobcov.
Land Rover

Všetko pre podvozky

Katalógy na stiahnutie

Všetko pre podvozky Tlmiče a pružiny (0.1 MB)

Pokiaľ chcete zlepšiť jazdné vlastnosti Vášho Land Roveru alebo potrebujete nové tlmiče, ponúkame široký sortiment od niekoľkých výrobcov, ktorí sú špecialistami vo svojom odbore. V našej ponuke nájdete mnoho zaujímavých produktov a vychytávok aj pre tých najnáročnejších fanúšikov off roadu.
Pre skutočne maximálne využitie Vášho vozidla v teréne dodávame uzávierky diferenciálov predných aj zadných náprav od niekoľkých výrobcov v rôznych prevedeniach: vzduchové, automatické a s elektrickým ovládaním.
Máte problém so stále hlučným podvozkom a rozbitými puzdrami alebo silentblokmi? Potom máme riešenie, polyuretánové puzdrá značky Polybush.
Bilstein Kam Differentials ARB Land Rover
Polybush Detroit Locker Monroe Old Man Emu

Zvýšené sania (snorkel)

Súčasťou nášho sortimentu sú tiež zvýšené sania pre všetky typy Vašich automobilov Land Rover. Pokiaľ radi brodíte alebo sa chystáte na výpravu terénom, sú nevyhnutnou výbavou každého vozidla.
Mantec Land Rover Safari Snorkel

Zdviháky

Vyslobodzovacie zdviháky Hi-lift sú známou značkou medzi milovníkmi jazdy v teréne, ktorí tento nevyhnutný doplnok používajú už desiatky rokov. Umožňuje opravy a vyslobodenie vozidla v skutočne extrémnych podmienkach. Je možné použiť aj ako ručný navijak.
Hi-lift

Filtre

Katalógy na stiahnutie

Servisné sady a filtreServisné sady a filtre (0.4 MB)

Chcete zvýšiť výkon Vášho vozidla? Pokiaľ áno, určite začnite výmenou vzduchového filtra. Výrobky značky KN sú známe ako celoživotné vzduchové filtre, ktoré uľahčujú sanie Vášmu Land Roveru.
KN

Batérie

Namontovali ste navijak a batéria nezvláda požadované odbery? Špirálové batérie Optima pracujú v každej polohe a zaručia dostatočný prísun energie aj v extrémnych podmienkach
Optima Batteries

Nezávislé kúrenia

Ide o veľmi praktický doplnok pre každého, kto cestuje v zime a rád prespí v aute. Programovateľný časovač zaistí každé ráno teplé vozidlo aj v tom najtuhšom mraze.
Webasto

Strešné nosiče

Katalógy na stiahnutie

Záhradky, boxyZáhradky, boxy (1.2 MB)

Ponúkame široký sortiment strešných nosičov v rôznych variantoch: hliníkové, oceľové a expedičné prevedenie alebo tiež priečniky.
Thule Bearmach Britpart

Rámy

Katalógy na stiahnutie
RámyVonkajšia ochrana (3.4 MB) Ochrana podvozkov (0.5 MB) Vnútorná ochrana (1.8 MB)

Dodávame tiež vonkajšie a vnútorné ochranné rámy značky Safety Devices, podľa požiadaviek a prianí našich zákazníkov
Safety Devices